Vize istemeyen ülkeler – 1

Belki gideceğiniz ülkeye haftalar öncesinde karar verdiniz ve öncelikli olarak tatil amaçlı pasaportumuzu çıkarttıktan sonra siz seyahatseverleri bekleyen en büyük sıkıntı ise maalesef “vize“. Peki gitmeyi planladığınız ülkeye vizenizi alabilecek misiniz? Vize istemeyen ülkeler yazılarımızda şimdilik 8 şehri sizinle paylaşıyoruz.

Fakat, vize başvurusunda bulunmadan önce vizesiz de gidilebilinecek ülkeler bir hayli çok aslında. Vizesiz gidebileceğiniz ülkeler ve tatilinizi ekonomik bir şekilde geçirebileceğiniz alternatifler de mevcut.

Lviv
lviv-vizesiz-ulkeler

Tarihi güzelliği ve eğlence alternatifleriyle de vizesiz gidebileceğiniz yerlerin başında olması gerektiğini düşünüyoruz.

En uygun fiyatlara Lviv/Ukrayna Otelleri için tıklayın »


Phuket
phuket-vizesiz-ulkeler

Kış mevsiminde yazı yaşayıp denize doyamayanların ve aynı zamanda yeni evli çiftlerin rağbet gösterdiği Phuket’in vizesiz olması da buraya ayrı bir güzellik katmakta.

En uygun fiyatlara Phuket/Tayland Otelleri için tıklayın »

Kharkov
Kharkov-vizesiz-ulkeler

Ukrayna’nın parti başkentinde sabahlara kadar eğlenmek isteyen sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken pasaportunuzu cebinize koyup yola koyulmak.


Vizesiz Yunan Adaları
vizesiz-yunan-adalari
Yunan Adaları‘nın eşsiz güzellikteki koylarını keşfedebilirsiniz.

Belgrad
belgrad-vizesiz-ulkeler
Vizesiz gidilebilecek bir yer olmasının yanında oldukça ekonomik bir şehir.
Turlar için tıklayın

Saraybosna
saraybosna-vizesiz-ulkeler
Balkanlarda karşılaşabileceğiniz en sıcakkanlı insanlar ve dönemin osmanlı mimarisiyle tanışmak için bu şehri de gezmeyi ihmal etmeyin.
Turlar için tıklayın

Batum
Batum-vizesiz-ulekler

Eğlenceleri mekanları ile özellikle Türkler tarafından çokça ziyaret edilen şehirlerden olan Batum’a gidebilmek için pasaportunuzun cebinizde olması yeter de artar bile.
Turlar için tıklayn

En uygun fiyatlara Batum/Gürcistan Otelleri için tıklayın »


Kiev
kiev-vizesiz-ulkeler

Ukrayna’nın başkenti Kiev, gece eğlencelerinin dışında tarihi yerleriyle de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden. Tavsiye ediyoruz.

En uygun fiyatlara Kiev/Ukrayna Otelleri için tıklayın »

Tags: vizesiz tatil yerleri, vizesiz gidilen ülkeler,vize istemeyen ülkeler, vizesiz gidilebilecek ülkeler